O nas

Kühne jest jedną z najstarszych marek w Europie. Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała w 1722 roku.

Kühne Polska Sp. z o.o. to część międzynarodowego koncernu zajmującego się produkcją artykułów spożywczych. Przemiana świeżych warzyw w smakowite przekąski i dodatki to jest to, co Kühne potrafi robić najlepiej. Jakość Kühne to zobowiązanie wobec klientów i wiodąca zasada na każdym polu działalności. Do fabryk trafiają składniki z kontrolowanych przez Kűhne zbiorów. Niezwykle ważna jest dla nas kontrola produkcji naszych przetworów. To dzięki starannie dobranym składnikom produkty Kűhne stały się liderem rynku w produkcji octów, dressingów oraz korniszonów.

Celem naszej działalności jest dostarczanie ludziom tradycyjnych produktów, bogatych w składniki odżywcze. Charakterystyczny, doskonale wyważony smak zapewniają wyjątkowe receptury, według których powstają przetwory Kűhne. Ręcznie zbierane ogórki, kremowe i balsamiczne dressingi, czy naturalnie produkowany ocet – wszystkie stworzone zostały na bazie wyselekcjonowanych składników tak, by zachować naturalny i głęboki smak warzyw. Najlepszym potwierdzeniem wyjątkowej jakości produktów marki Kűhne jest zaufanie naszych konsumentów na całym świecie.

Marka Kűhne jest obecna w ponad 50 krajach. Od lat przetwory Kűhne wzbogacają dania prawdziwie głębokim aromatem. Aromat ten jest zasługą starannie opracowanych receptur, którym jako marka pozostajemy wierni, aby nasi konsumenci zawsze otrzymali od nas wartościowy i pełen smaku produkt.